Design

Design wykonałam całkowicie sama. Aktualnie wykonuję wyglądy blogów, jednak mam kilka warunków:
Musisz mieć co najmniej 10 obserwatorów. Robię wyjątki dla osób porządnie prowadzących bloga oraz wtedy, gdy znajdę na to czas. 
Musisz mieć ze mną stały, nieprzerwany kontakt - odpisujesz najpóźniej po tygodniu. Potem cię ''olewam'' i zajmuję się innymi zgłoszeniami.
Konkretnie napisz mi, co chcesz, abym zrobiła - kolorystyka, na kim mam się wzorować (o ile mam), ogólny zamysł oraz czy nagłówkiem też mam się zająć. Czym więcej opisu i pomysłów, tym bardziej będę mogła Ci pomóc i zrobić taki wygląd, który najbardziej będzie Ci odpowiadał.
Zamieszczam gdzieś, w mało widocznym miejscu, informację o sobie, jako autor designu. Zazwyczaj jest to baner, jednak w zależności oczekiwań mogę to zmienić;)

Jeśli napiszesz do mnie w weekend, możesz być w 100% pewna, że moja odpowiedź będzie pozytywna. W dni robocze nie mam za dużo czasu na wykonywanie szablonów, więc raczej nie zdążę się wtedy nimi zająć. Czas wykonania nie powinien przekraczać tygodnia, jednak w "wyjątkowych sytuacjach" mogę zrobić go szybciej. 

♥ Jeśli tylko jesteś zainteresowana, napisz w komentarzu lub przez maila.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz bardzo motywuje mnie do dalszej pracy i pisania.
Z chęcią odwiedzę twojego bloga, wchodzę jednak tylko na te pozostawione z linkiem czy adresem♥
Komentarze obraźliwe czy komentarze typu spam będą usuwane.