3/31/2016

NEVER SAY NEVER.

Hej! ♥
Na wstępie chciałabym powiedzieć, że w tygodniu mam bardzo mało czasu, więc chcę tylko wspomnieć że posty będą pojawiały się w każdy dzień weekendu. Taka mała rekompensata za wielkanocną nieobecność ;)
Ogółem mówiąc, dzisiejszy dzień to jeden z ostatnich przed sprawdzianem szóstoklasisty. Mimo że gimnazjum mam już załatwione w stu procentach, to jednak stres nie pozwala mi żyć. W klasie jak na razie nie widać śladów po wojnie odgrywającej się zazwyczaj w dni tego typu-wydaje mi sie że wszyscy mają każde kłótnie daleko gdzieś ze względu na wyjazd do Rzymu za kilka dni. .  
Oprócz tego jakieś 2 dni temu kupiłam sobie nową fishkę, fioletowo-niebieską. Miałam podobną, ale rok temu na jednym z wyjazdów, podczas pobytu w restauracji nie patrzyłam się na nią przez chwilę i jakaś osoba mi ją ukradła. Nie wiem kto, ale nie ważne. Deskorolki to w cale nie majątek, w przeciwieństwe do iPhone'a z rozbitą szybką...
Ostatnio uzależniłam się od Agentów z NCIS z Los Angeles. Generalnie po oglądnięciu pierwszego sezonu uznałam go za totalny niewypał, ale kiedy wkręciłam się w oglądanie wszystkich odcinków po kolei fabuła zrobiła na mnie duże wrażenie. Zresztą podobnie jak Gra o Tron, tyle że ta to kompletnie inny gatunek.
I jak zwykle wzmianka modowa na koniec: Czy wy też zauważyłyście, że każda nastolatka w tym kraju ubiera się IDENTYCZNIE? Dzisiaj idąc miastem zauważyłam co najmniej 8 dziewczyn ubranych w tą samą kurtkę z sinsay'a i buty Roshe run. Umieram.
Na dzisiaj to tyle, trzymajcie się ciepło, przeżyjcie, do napisania! ♥3 komentarze:

 1. Never say never !! To moje życiowe motto ! Bardzo fajny i inspirujący blog !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy6/04/2016

  Nie dawaj tyle zdjęć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego tak uważasz? ;) Jak sama napisałam, mój blog właśnie na nich się opiera i z samym tekstem nie miałby sensu. Z tego powodu dbam nie tylko o kwestię tekstu, lecz także o sprawę wizualną;)
   Następnym razem nie pisz proszę z anonima, tylko normalnym kontem-jestem pewna że je posiadasz;)

   Usuń

Każdy komentarz bardzo motywuje mnie do dalszej pracy i pisania.
Z chęcią odwiedzę twojego bloga, wchodzę jednak tylko na te pozostawione z linkiem czy adresem♥
Komentarze obraźliwe czy komentarze typu spam będą usuwane.